ברוכים הבאים לאולפני לי-רון,הזמן מקום עוד היום liron1music@gmail.com
YouTube
שיר בהזמנה - כי אין מתנה מקורית יותר משיר בהפתעה

שיר בהזמנה לאדם שאתם הכי אוהבים! אתם יכולים לשלוח לו שיר לטלפון כהודעה ל-whatsapp, אתם יכולים לתת לו דיסק, אתם יכולים להשמיע לו במסעדה או אפילו במהלך נסיעה באוטו..בכל מקום שרק תבחרו להפתיע, שיר בהזמנה יעשה את ההפתעה למושלמת, מיוחדת, אישית ומקורית!

שיר בהזמנה הינו שיר שאתם מעניקים במתנה לאדם שאתם כל כך אוהבים. שיר שמאפיין ומסמל רק אותו, שיר הומוריסטי, ייחודי ועם הרבה רגש.

שיר בהזמנהאתם מספרים לנו מעט על האדם שאתם רוצים להפתיע, למשל מה הוא עושה בחיים, מה הוא אוהב או שונא, מה חלום הילדות שלו, דברים מצחיקים שקרו בעבר וכו'.. אנו לוקחים את כל מה שאמרתם לנו ומחברים למילים מקוריות שנכתבות בדיוק עליו..אנו נתאר אותו במדיוק כפי שרציתם, בדיוק כפי שסיפרתם ותיארתם לנו אותו!

אתם רק אומרים שאתם רוצים שיר בהזמנה! אנחנו מכינים בלי שום מאמץ של הקלטה או כתיבה מצידכם! לא צריך לשבור את הראש אם אתם לא יודעים לכתוב שירים או לשיר טוב!!

לאחר כתיבת המילים המקוריות, זמרת הבית שלנו תגיע אל אולפן ההקלטות שלנו כדי להקליט שיר בקול שלה את המילים שנכתבו על אהוב/ת ליבכם. אנו נקליט אותה ברמה הגבוהה ביותר ונערוך את הסאונד בכדי שהשיר יישמע באיכות מקסימלית בשביל שאתם תוכלו לשמוע את זה מעולה בכל מקום שתשמיעו את השיר.

ברגע שהשיר יהיה מוכן נשלח לכם אותו בדואר האלקטרוני ואתם תוכלו להוריד את הקובץ הדיגיטלי המקורי של השיר שהזמנתם. כמו כן, תוכלו להגיע אלינו ולקבל את השיר על דיסק מעוצב עם הדפסה של תמונה והקדשה.

רוצים לבצע הכנת שיר בהזמנה ? צרו קשר עם אולפני לי-רון !

© כל הזכויות שמורות לאולפני לי-רון , העתקה/שכפול של תוכן האתר יחשב כעבירה על החוק Powered by שיר במתנה