ברוכים הבאים לאולפני לי-רון,הזמן מקום עוד היום liron1music@gmail.com
YouTube
הכנת מצגת תמונות לאירועים
מעוניינים לעשות מצגת תמונות לאירוע שלכם (חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית/ה, יום נישואין, חתונת זהב או כסף וכו')? אנו מזמינים אתכם אלינו להפקת מצגת (קליפ) לאירוע.
איך הכנת מצגת תמונות מקצועית מתבצעת? בכמה שלבים פשוטים:
1. אתם בוחרים תמונות. רצוי תמונות איכותיות, רוחביות (לא לאורך). תמונות שלא עברו whatsapp כי האפליקציה מורידה באיכות התמונה. רצוי לבחור כ-100 תמונות. אם יש חשיבות לסדר הכרונולוגי צריך למספר את כל התמונות לפי הסדר (למשל מילדות, תמונה של תינוק/ת תהיה מספר 1 ותמונה נוכחית בהווה תהיה 100)
2. אתם בוחרים שיר רקע. כדאי לבחור שיר רקע שמסמל את האירוע למשל אם זה ברית אז אנו ממליצים את השיר אלוהים נתן לך במתנה, אם זה ליום הולדת 80 אז אפשר את השיר סימן שאתה צעיר וכו'..כמו כן, אפשר לבחור גם שיר אקראי, שיר שיהיה נעים לאוזן ומרגש או שיר מקפיץ וכיפי..העריכה תתבצע בהתאם לשיר ולקצב שלו, לכן חשוב שתבחרו שיר שאתם תאהבו ותתחברו אליו! בנוסף, יש אפשרות מומלצת והיא שאתם תקליטו את השיר שישמעו ברקע בקול שלכם!!
3. כתוביות. אם יש משפטים שתרצו להוסיף, הקדשות, טקסטים של ברכות  אתם צריכים להעביר לנו בכדי שנוכל לשלב אותם בצורה מושלמת במצגת.
3. עריכת מצגת אינטראקטיבית. תהליך שבו אנו עורכים שילוב של התמונות שהעברתם לנו עם הברכות וההקדשות. כמובן לא מדובר במצגת POWERPOINT אלא מצגת בעריכה מקצועית, יצירתית וייחודית וכמובן מצגת מרשימה להקרנה בכל אירוע או מטרה.
 
בין אם זה מצגת לחתונות או מצגת ליום הולדת או מצגת לבר/בת מצווה..התהליך אותו דבר! אנו עובדים על המצגת בצורה קפדנית עם השקעה ומחשבה על כל פרט קטן. זה הזמן שלכם להפיק מצגת מקורית בהפתעה לאירוע, מצגת שלא ישכחו, מצגת שתראו אפילו יותר מפעם אחת!
© כל הזכויות שמורות לאולפני לי-רון , העתקה/שכפול של תוכן האתר יחשב כעבירה על החוק Powered by שיר במתנה